Lista izmiritelja

CENTAR ZA MIRENJE

PRI HRVATSKOJ ODVJETNIČKOJ KOMORI

LISTA IZMIRITELJA 

 

KRATICE:

HUM (Hrvatska udruga za mirenje)

ADRg (Projekt Phare 2005)

ODVJETNIČKI ZBOR ZAGREB

 

Ime i prezime Grad Kvalifikacija
 

BRANIMIR TUŠKAN

 

 

Zagreb

ADRg (osnovna + napredna) UIA

Europian Law Foundation 2010.

Trening “Tehnike mirenja” 2011.

TRENER IZMIRITELJA

 

MLADEN VUKMIR Zagreb USAID,INTA,WIPO i dr. 2015.,

Potvrda Ministarstva pravosuđa za 2016. i 2017. TRENER IZMIRITELJA

BORAN GOŠEK Zagreb ADRg (osnovna + napredna)
HELENA HUĐEK Zagreb ADRg (osnovna i napredna)
RADMILA BONIFAČIĆ Zagreb ADRg  (osnovna + napredna)

Trening “Tehnike mirenja” 2011.

LOVRO KOVAČIĆ Zagreb Training for commercial mediators
MILA MIKECIN MIŠETIĆ Zagreb Training for commercial mediators
MARIJA PUJO TADIĆ Zagreb ADRg  (osnovna + napredna)

Trening “Tehnike mirenja” 2011.

NIKOLINA GOLUBIĆ Zagreb Training for commercial mediators
ZRINKA PRLIĆ Zagreb HUM osnovna 2015.

HUM dodatna 2016.

Rješenje Min.pravosuđa od 8. travnja 2016.

BORIS  JUKIĆ Zagreb HUM osnovna 2010.

rj. Min.prav. od 1. veljače 2011.

Trening “Tehnike mirenja” 2011.

HUM dodatna 2017.

HUM za obiteljske medijatore 2017.

DAVORIN CMREČKI Zagreb HUM
JADRANKA GRŽIN Zagreb HUM osnovna

Trening “Tehnike mirenja” 2011.

HUM 2 dodatne obuke 2015.

HUM dodatna 2016.

HUM dodatna 2017.

HUM medijacija 2017.

HUM dodatna 2018.

HUM dodatna 2020.

ŠTEFAN ŠTEFANEK Zagreb HUM osnovna

Trening “Tehnike mirenja” 2011.

HUM dodatna 2018.

VLATKA GLAD-ZAKŠEK Zagreb HUM
VLATKA ADLER (Cikač) Zagreb HUM osnovna 2010.
MAJA BATUR Zagreb Trening “Carr Falkner Swanson” za komerc. izmiritelje 2003.
SONJA MAJETIĆ PAVLINIĆ Zagreb HUM osnovna 2010.

HUM dodatna 2012.

HUM dodatna 2015.

HUM dodatna 2016.

HUM u potrošačkim sporovima 2017.

HUM dodatna 2020.

BOŽIDAR FELDMAN Zagreb HUM osnovna 2010.
MARTIN MATIĆ Zagreb HUM osnovna 2010.
MARCEL BARILAR Zagreb HUM osnovan 2010.
SANJA TAFRA Zagreb HUM osnovna 2010.

HUM dodatna 2012.

Rj. Min. pravosuđa od 27.01.2011.

HUM dodatna 2014.

HUM dodatna 2019.

TAJANA KOZARČANIN OSTOJIĆ Zagreb HUM osnovna 2010.
MANUELA VNUK Zagreb HUM osnovna 2010.
AZRA GARANKIĆ Zagreb HUM osnovna 2010.

rj. Min.prav. od 07.02.2011.

INDIRA KARTAL Zagreb HUM osnovna 2011.

Trening “Tehnike mirenja” 2011.

HUM napredna,

HUM dvosatna radionica 2017.

SANJA MATOVINA-LULIĆ Zagreb HUM osnovna,

dodatna,

obiteljska

KREŠIMIR BLAJHER Zagreb rj. Min.prav. od 2. listopada 2012.

HUM osnovna

HUM dodatna 2013.

VLATKA CVOK Zagreb HUM osnovna 2010.

Trening “Tehnike mirenja” 2011.

HUM dodatna 2015.

HUM dodatna 2016.

HUM dodatna 2017.

HUM u potrošačkim sporovima 2017.

HUM dodatna 2020.

NATAŠA TATARIĆ Zagreb HUM osnovna 2010.

rj. Min.prav. od 14.02.2011.

Trening “Tehnike mirenja” 2011.

HUM osnovna 2012.

HUM dodatna 2015.,

HUM dodatna 2017.

ŽELJKA KARLOVIĆ Zagreb Croatian Mediation Association (basic) 2010.
STELLA ŠIMUNOVIĆ Zagreb USAID trening za komercijalne izmiritelje 2003.

Napredni treninzi za komercijalne izmiritelje 2003.

WIFI Austria i HUM osnovna 2006.

rj. Min.prav. od 15.03.2011.

 

ANA BANDALO Zagreb Pravosudna akademija -osnovna 2007.

rj. Min.prav. od 27. siječnja 2011.

MLADEN SUČEVIĆ Zagreb Trening za komercijalne izmiritelje “Booz Allen Hamelton i Usaid” 2004.
DEJAN VUKOMANOVIĆ Zagreb ADRg osnovna 2009.
DAVOR DOMIJAN Zagreb HUM osnovna 2012.

rj. Min.prav. od 28. svibnja 2012.

RUĐER ANIĆ Zagreb HUM osnovna 2012.

HUM dodatna 2018.

DAMIR SAJKO Zagreb HUM osnovna 2012.

HUM dodatna 2018.

VESNA JURIČKI Zagreb HUM osnovna 2013.

HUM za obiteljske medijatore 2013.

ELEONORA KATIĆ Zagreb HUM osnovna 2013.

HUM za obiteljske medijatore 2013.

HUM dodatna 2014.

DAMIR ERCEGOVIĆ Zagreb Human dynamics Phare 2005. osnovna
MIRNA PAVLETIĆ ŽUPIĆ Zagreb HUM osnovna 2015.
ZLATKO MATEŠA Samobor HUM osnovna 2016.
RANKA IVANOVIĆ Zagreb HUM osnovna 2013.

HUM dodatna 2014.

TIN ORAIĆ Zagreb HUM osnovna 2013.

HUM dodatna 2015.

Rj. Min.pravosuđa od 30. prosinca 2015.

JOSIP KONJEVOD Zagreb Rj. Min.prav. od 19. svibnja 2017.

HUM dodatna 2018.

KRISTINA RAGUŽ MANDURIĆ Zagreb HUM dodatna 2018.
JANA VOLENEC PEĆINA Zagreb HUM osnovna 2017.

HUM dodatna 2017.

HUM dodatna 2017. u potrošačkim sporovima

HUM dodatna 2019.

KRISTINA BAJSIĆ BOGOVIĆ Zagreb HUM osnovna 2019.

HUM medijacija 2019.

KRISTIJAN HORVAT Zagreb HUM osnovna 2019.

HUM medijacija 2019.

TIHOMIR ZEBEC Zagreb HUM osnovna 2019.

HUM medijacija 2019.

MARKO POROBIJA Zagreb HUM osnovna 2018.
ANJA LUBIN Zagreb HUM osnovna 2019.
PETAR PETRIĆ Zagreb HUM osnovna 2015.

HUM dodatna 2015.

rj. Min.prav. od 7. siječnja 2016.

TRENER IZMIRITELJA u Sloveniji

HUM dodatna 2018.

ANA-MARIJA KAJIĆ Zagreb HUM osnovna 2014.

HUM dodatna 2014.

rj. Min.prav. od 7. siječnja 2016.

HUM dodatna 2018.

IVA BABIĆ Zagreb HUM osnovna 2019.

rj. Min.prav.od 20.siječnja 2020.

TANJA

PETKOVIĆ GREGUREK

 

Zagreb HUM osnovna 2013.

HUM dodatna 2013.

HUM za obiteljske medijatore 2013.

HUM dodatna 2016.

HUM dodatna 2017.

TEA NIKOLIĆ KATIĆ Zagreb Pravni fakultet Sveučilišta u Tulaneu i Institut u Berlinu – stručno usavršavanje 2009.

rj. Min.prav. od 17. studenoga 2011.

IGOR BORČIĆ Zagreb rj. Min.prav. od 6. prosinca 2021.
SANDRA IVIĆ Zagreb HUM osnovna od 20. studenoga 2016.

 

 

 

RIJEČKI ODVJETNIČKI ZBOR

 

Ime i prezime Grad Kvalifikacija
SONJA BONIFAČIĆ Rijeka Trening za miritelje u individualnim radnim i dr. vrstama sporova
ZVJEZDANA GLAVAN Rijeka ADRg (osn+napredna)
JASENKA PERKOVIĆ Rijeka ADRg (osn+napredna)
TEA ŽUNIĆ Rijeka ADRg osnovna 2009.

ADRg napredna 2009.

KSENIJA GRBA Rijeka USAID Certificate of completion 2003.
DALIBOR ČAJKOVSKI Rijeka HUM osnovna 2016.

HUM dodatna 2016.

HUM dodatna u potrosackim sporovima 2017.

ANAMARIJA KRIŽANOVIĆ Rijeka HUM osnovna 2020.
ĐORĐE RADOVANOVIĆ Rijeka HUM

 

 

ODVJETNIČKI ZBOR OSIJEK

 

Ime i prezime Grad Kvalifikacija
DUBRAVKO MARJANOVIĆ Osijek HAMLINE UNIVERSITY
VEDRAN PAJIĆ Osijek ADRg  (osnovna+napredna)
DALIA BOŠNJAK Beli Manastir HUM osnovna 2010.
DUBRAVKA  GLAVAN  

Osijek

Trening za miritelje u individualnim radnim i dr. vrstama sporova
VLATKA MIŠLJENOVIĆ DASOVIĆ Osijek HUM osnovna 2013.

 

 

ODVJETNIČKI ZBOR SPLITSKO-DALMATINSKE ŽUPANIJE

 

Ime i prezime Grad Kvalifikacija
NEVEN MATAS Split ADRg  (osnovna+napredna)
BRANKICA ŠOLA Split ADRg  (osnovna+napredna)

Trening “Tehnike mirenja” 2011.

IVAN KROKAR Split HUM osnovna 2010.
SINIŠA ŠTIMAC Split ADRg (osnovna+napredna)
VINKA JEŽINA Split HUM osnovna 2012.
NIKOLA BOŽIKOVIĆ Split HUM osnovna 2019.

rj. Min.prav. od 12. srpnja 2019.

PETRA PEHOVAC SESARTIĆ Solin Centar za mirenje “Medijator” osnovna iz 2022.,

rj. Min.prav. o upisu u Registar izmiritelja od 8. travnja 2022.

 

 

 

 

ODVJETNIČKI ZBOR ZADARSKE ŽUPANIJE

 

Ime i prezime Grad Kvalifikacija
DAVOR UKALOVIĆ Zadar HUM

 

 

                                        ODVJETNIČKI ZBOR VARAŽDIN

 

Ime i prezime Grad Kvalifikacija
MARIJAN FOSIN Varaždin WIFI Croatia i HUM osnovna 2007.

HUM dodatna 2013.

BOŽICA PETAK VUJEC Varaždin WIFI Croatia i HUM osnovna 2007.

HUM dodatna 2013.

SUZANA CESAREC NÖTHIG Varaždin HUM osnovna 2018.

HUM dodatna 2019.

 

 

                                        ODVJETNIČKI ZBOR ISTRE

 

Ime i prezime Grad Kvalifikacija
 

VESNA KOVAČEVIĆ FRAS

 

Pula

 

UIA,

HUM

Trening “Tehnike mirenja” 2011.

ADRIANA PETROVIĆ Poreč HUM osnovna 2011.
SAMANTA BUBIČIĆ Rovinj Croatian Mediation Association (basic) 2011.

HUM dodatna 2016.

LJILJANA SINANOVIĆ Poreč HUM osnovna 2012.

HUM dodatna 2012.

TEA TONČIĆ Pula HUM osnovna 2019.

 

 

ODVJETNIČKI ZBOR KARLOVAC

 

Ime i prezime Grad Kvalifikacija
MAJA SALOPEK Ogulin Rj. Min.pravosuđa od 24.10.2013.

 

 

ODVJETNIČKI ZBOR VUKOVARSKO-SRIJEMSKE ŽUPANIJE

 

Ime i prezime Grad Kvalifikacija
MARIJA CINDRIĆ BOJMIĆ Vukovar Rj. Min.pravosuđa od 13.11.2015.

 

 

 

ODVJETNIČKI ZBOR DUBROVNIK

 

Ime i prezime Grad Kvalifikacija
 

IVANA KOLIĆ

 

Dubrovnik

 

HUM dodatna 2016.

SUZANA ZUBOVIĆ Dubrovnik HUM osnovna 2017.
HRVOJE TOKIĆ Dubrovnik HUM osnovna 2020.

 

 

 

Centar za mirenje pri HOK

 

 

 

— / —